Grupa Taneczna GOLD

Zespół taneczny GOLD – instruktorka Agnieszka Waszkiewicz
Zespół rozpoczął działalność w lutym 2003r. Obecnie funkcjonuje 6 grup tanecznych.

 I nagroda      - IV Łódzkie Konfrontacje Taneczne, rok 2003

III nagroda     - V Łódzkie konfrontacje Taneczne, rok 2004

I nagroda       - Woj. Festiwal Pieśni i Tańca Aleksandrowska Wiosna 2005

II nagroda      - VII Łódzkie Konfrontacje Taneczne, rok 2006

II nagroda      - Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Kielce 2006

I nagroda       - IV Konkurs Tańca Współczesnego-Pabianice, rok 2007.

Wyróżnienie  - VII Przegląd Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie w Głownie 2008

I nagroda - II Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania Przestrzeni” 2008

II nagroda - Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Włocławek 2008

Udział - III Europejskie Dni Tańca w Malborku 2009

II nagroda - III Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Taneczne Ekspresje” Toruń 2009

Udział - IV Europejskie Dni Tańca Malbork 2010

I , II, III nagroda - I Taneczna Gala Malucha Głowno 2010

I nagroda - II Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne OZODANCE 2010

I , II, III nagroda - II Taneczna Gala Malucha Głowno 2011 / Gold 2, Gold 3, Gold 4 /

Wyróżnienie - VIII Przegląd Tańca Nowoczesnego Pabianice 2011 / Gold2 /

II nagroda - Aleksandrowska Wiosna 2011 /Gold 1/ 

II Nagroda IV Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2003

Nagroda II Powiatowy Przegląd Amatorskich Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Glowno 2003

Nagroda specjalna III Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2004

III miejsce II Powiatowy Przegląd Wokalno-Taneczny Stryków 2004

III miejsce V Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2004

I miejsce IV Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2005

II Nagroda i wyróżnienie VI Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2005

Nagroda i wyróżnienie III Powiatowy Przegląd Wokalno-Taneczny Stryków 2005 II miejsce VII Konfrontacje Taneczne Łódź 2006 I miejsce IV Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2007

I miejsce i wyróżnienie Festiwal Piosenki i Tańca Aleksandrowska Wiosna Aleksandrów Łódzki 2007

I miejsce VI Dziecięco-Młodzieżowy Przegląd Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2007

III miejsce VII Dziecięco-Młodzieżowy Przegląd Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2008

II miejsce Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Włocławek 2008

I Miejsce II Zgierskie Spotkania Taneczne Drgania Przestrzeni Zgierz 2009

II nagroda III Ogólnopolski Konkurs Taneczne Ekspresje Toruń 2009

I i II miejsca I Taneczna Gala Malucha Głowno 2010

I miejsce II Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZO dance 2010

Wyróżnienia IX Przegląd Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2010

III miejsce X Przegląd Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2011

III Wyróżnienie VIII Konkurs Tańca Nowoczesnego Pabianice 2011 I miejsce II Taneczna Gala Malucha Głowno 2011

III miejsce i wyróżnienie III Regionalne Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego Tomaszów Mazowiecki 2011

II i III miejsce – XII Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2013

I miejsce , II miejsce i wyróżnienie III Taneczna Gala Malucha Głowno 2012

III miejsce – XI Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie 2012

I i II miejsca IV Taneczna Gala Malucha Głowno 2013

III miejsce - V Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZO dance 2013

I miejsce , II miejsce i wyróżnienie V Taneczna Gala Malucha Głowno 2014

III miejsce VI Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZO dance Ozorków 2014

III miejsce Festiwal Piosenki i Tańca Aleksandrowska Wiosna Aleksandrów Łódzki 2014

II miejsce i III miejsce – XIII Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2014

II miejsce i III miejsce – VI Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego Tomaszów Mazowiecki 2014

I miejsce II miejsce i wyróżnienie VI Taneczna Gala Malucha Głowno 2015

Wyróżnienie XIV Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2015

II miejsce XIX Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Radomsko Open Radomsko 2015

I miejsce II miejsce i wyróżnienie VII Taneczna Gala Malucha Głowno 2016

I miejsce, II miejsce , Wyróżnienie Konfrontacje Taneczne PIRUET Żuromin 2016

Soliści - I Miejsce Benita Wiśniewska, Ola Siek , II miejsce Eliza Grzywacz,

III miejsce Amelia Latosiewicz Wyróżnienie Magda Walewska

III miejsce Gold II

Wyróżnienie Gold IV XV Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie2016

III miejsce XX Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Radomsko Open Radomsko 2016

Pokaz taneczny GOLD I i II dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im . Kornela Makuszyńskiego w Zgierzu 2017

Wyróżnienie Gold I – Struna, Puste miejsce: wyróżnienie - Gold II Nie widzę , nie słyszę , Pocztówka z Paryża IX Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZO dance Ozorków 2017 


Kontakty

MOK GŁOWNO

95-015, ul. Kopernika 45

NIP: 733-12-75-065


+48 42 719 11 43