PLASTYKA PLUS  

Zajęcia odbywają sie od 2007 r.
Cztery grupy plastyczne prowadzi  Szymon Adamczewski. Zapraszamy!

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Oliwier Wdowiak

wyróżnienie - III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Ptaki Cudaki" Rzeszów 2015

kwalifikacja do wystawy - III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  "Moje Anioły" Chodzież 2015 

wyróżnienie honorowe - V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje Anioły" Chodzież 2017 

wyróżnienie - Miejski Konkurs "Karta Wielkanocna" Głowno 2017 

kwalifikacja do wystawy - XV Ogólnopolski Konkurs "Tradycje Wielkanocne" Płock 2017

Martyna Sobieszek 

wyróżnienie honorowe - V Ogólnopolski konkurs Plastyczny 'Moje Anioły" Chodzież 2017 

wyróżnienie - 4 Ogólnopolski Konkurs ZMTW "Portret w kolorze uśmiechu" Głowno 2017

Julia Czerwiec 

wyróżnienie - V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje Anioły" Chodzież 2017 

Nikola Raczyńska

nagroda - III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnią 2016 - Kolorowe impresje" Głowno 2016 

wyróżnienie - Miejski Konkurs  "Karta wielkanocna" Głowno 2017

Aleksandra Kierus

wyróżnienie - III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnią - Kolorowe impresje" Głowno 2016

Paulina Szcześniak  Paulina Kowalska

wyróżnienie - II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnią - Niesamowite zwierzaki" Głowno 2015

Alan Szczerbiak

II miejsce - Regionalny Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2016

Anna Włostek

II miejsce - Regionalny Konkurs 'Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2016

Zuzanna Kaczor

wyróżnienie - Regionalny Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2016

Oliwier Stęplewski

II miejsce - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż"  Rzgów 2014

wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ziemia-wyspa zielona" 2014

Zofia Oskroba 

wyróżnienie - IV Międzynarodowy Konkurs "Grafika i okolice" Kluczbork 2014

kwalifikacja do wystawy - XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ziemia jest jedna" Wrocław 2015

I miejsce - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2014

Ewa Machniewicz

kwalifikacja do wystawy - XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ziemia jest jedna" Wrocław 2015

Helena Oskroba

wyróżnienie - Ogólnopolski Festiwal Sztuki "Grafikalia"  Głowno 2014

Karolina Wilczyńska

II miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ziemia-wyspa zielona" 2014

III miejsce - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2014

Daniel Kuźmiński, Marianna Łaska, Igor Romanowicz

wyróżnienie - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2014

Jan Drożdżyk

nagroda - XVIII Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" 2016 /etap powiatowy konkursu/

III miejsce - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2014 

kwalifikacja do wystawy - XV Ogólnopolski Konkurs "Tradycje Wielkanocne" Płock 2017

Aleksander Jatczak

III miejsce - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2014

Adam Abramowicz, Hanna Waszkiewicz

kwalifikacja do wystawy - XIII Ogólnopolski Konkurs "Tradycje Wielkanocne", Płock 2015

Mikołaj Kula, Aleksandra Kubińska

wyróżnienie - I Wojewódzki Konkurs "Zabierz mnie tam wyobraźnią" 2014

Klaudia Danych

I miejsce - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2013

kwalifikacja do wystawy - II Ogólnopolski Konkurs "Zabierz mnie tam wyobraźnią" 2015

Wiktoria Mikołajczak

III miejsce - Miejski Konkurs Plastyczny "jajko wielkanocne piękne tradycją i nowoczesnością" Głowno 2016

Julia Mikołajczak

wyróżnienie - III Ogólnopolski Konkurs "Moje Anioły", Chodzież 2015

III nagroda - Regionalny Konkurs Plastyczny "Wiosenny Pejzaż", Rzgów 2013

I nagroda /etap powiatowy/ XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Twoja wiedza i czujnik czadu..." kat. I-III, Zgierz 2013

II miejsce -  Wojewódzki Konkurs "Zabierz mnie tam wyobraźnią" 2014

Klaudia Adamczewska

wyróżnienie - XXII Ogólnopolski Konkurs "Ziemia jest jedna", Wrocław 2015

III nagroda /etap powiatowy/ XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Twoja wiedza i czujnik czadu..." kat. I-III, Zgierz 2013

Roksana Rojek

I nagroda - IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Młodych Bajanie" kat. 7-9lat, Zgierz 2012

Julia Pawełczyk

I nagroda - XIII Ogólnopolski Konkurs "Tradycje Wielkanocne", Płock 2015

wyróżnienie - Ogólnopolski Festiwal Sztuki "Grafikalia" , Głowno 2014

I miejsce - Wojewódzki Konkurs "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2014

wyróżnienie - III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Grafika i okolice" kat. 10-13lat, Kiuczbork 2013

II nagroda - IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Młodych Bajanie" kat. 10-14lat, Zgierz 2012

Finał / wystawa /, Ogólnopolskie Biennale Plastyczno - Fotograficzne, Radom 2012 

Finał / wystawa /, XVIII Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, Toruń 2012

Marta Baleja

I nagroda - Regionalny Konkurs Plastyczny "Bombka Choinkowa" Głowno 2012

Maria Baleja

kwalifikacja do wystawy - III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnią"- Kolorowe impresje" Głowno 2016

Alina Krzeszewska

kwalifikacja do wystawy - III Ogólnopolskie Biennale Grafiki Warsztatowej Dzieci i Młodzieży "Drukarnia Wyobraźni" Radom 2015

III nagroda /kwalifikacja do etapu powiatowego/ XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Twoja wiedza i czujnik czadu..." Głowno 2013

II nagroda - Regionalny Konkurs Plastyczny "Bombka choinkowa" Głowno 2012

Ola Lis

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Twoja wiedza i czujnik czadu..." 2013 /kwalifikacja do etapu powiatowego/

Marcelina Baleja

wyróżnienie - Regionalny Konkurs Plastyczny "Wiosenny Pejzaż" Rzgów 2013

wyróżnienie - Regionalny Konkurs Plastyczny "Bombka Choinkowa" Głowno 2012

Wiktor Szeliga

I nagroda - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kameleon w Świecie Komiksu"  Zgierz 2011

II nagroda - XII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czysta woda to kolorowy świat ryb" 2011

wyróżnienie - XII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czysta woda to kolorowy świat ryb" 2011

Weronika Mikoś

III nagroda - Ogólnopolski Konkurs 'Partner tworzenia Canson' Złota Polska Jesień, Kraków 2011

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kameleon w Świecie Komiksu" 2011

Martyna Szczechowska

wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kameleon w Świecie Komiksu" 2011

Paulina Krawiec

wyróżnienie - 3 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnią - Kolorowe impresje" Głowno 2016 

wyróżnienie - 4 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ZMTW  - Portret w kolorze uśmiechu" Głowno 2017

wyróżnienie - Miejski Konkurs Plastyczny "Jajko wielkanocne piękne tradycją i nowoczesnością" Głowno 2016

wyróżnienie - Regionalny Konkurs Plastyczny "Bombka choinkowa" Głowno 2012

wyróżnienie - XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina Moje miejsce na ziemi" Krasnystaw 2011

wyróżnienie - XII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czysta woda to kolorowy świat ryb" 2011

Amelia Kutermankiewicz  Patryk Giżewski  Julia Milczarek

Finał XXXII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Moja Przygoda w Muzeum" 2010

wystawa w Muzeum Pałacu w Wilanowie 2010


Galeria prac plastycznych...

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-1-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-2-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-3-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-4-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-5-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-28-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-7-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-9-png/

—————

/album/galeria-prac-plastycznych-/kidsart-mokglowno-10-png/

——————————


Kontakty

MOK GŁOWNO

95-015, ul. Kopernika 45

NIP: 733-12-75-065


+48 42 719 11 43