Grupa Taneczna GOLD

Zespół taneczny GOLD – instruktorka Agnieszka Waszkiewicz
Zespół rozpoczął działalność w lutym 2003r. Obecnie funkcjonuje 6 grup tanecznych.

I Nagroda

IV Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2003

 

II Nagroda

Powiatowy Przegląd Amatorskich Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2003

 

Nagroda specjalna

III Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2004

 

III miejsce

II Powiatowy Przegląd Wokalno-Taneczny Stryków 2004

 

III miejsce

V Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2004

 

I miejsce

IV Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2005

 

Wyróżnienie

I Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2005

 

Nagroda i wyróżnienie

III Powiatowy Przegląd Wokalno-Taneczny Stryków 2005

 

II miejsce

VII Konfrontacje Taneczne Łódź 2006

 

II miejsce

Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięco Młodzieżowych „Złota miotła Baby Jagi” Kielce 2006

 

I miejsce

IV Ogólnopolski Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2007

 

I miejsce i wyróżnienie

Festiwal Piosenki i Tańca Aleksandrowska Wiosna Aleksandrów Łódzki 2007

 

I miejsce

VI Dziecięco-Młodzieżowy Przegląd Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2007

 

III miejsce

VII Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Przegląd Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2008

 

II miejsce

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Włocławek 2008

 

I Miejsce

II Zgierskie Spotkania Taneczne Drgania Przestrzeni Zgierz 2009

 

II nagroda

III Ogólnopolski Konkurs Taneczne Ekspresje Toruń 2009

 

I i II miejsca

I Taneczna Gala Malucha Głowno 2010

 

I miejsce

II Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZO dance Ozorków 2010

 

Wyróżnienia

IX Ogólnopolski Przegląd Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2010

 

III miejsce

X Ogólnopolski Przegląd Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2011

 

III miejsce i Wyróżnienie

VIII Konkurs Tańca Nowoczesnego Pabianice 2011

 

I miejsce

II Taneczna Gala Malucha Głowno 2011

 

III miejsce i wyróżnienie

III Regionalne Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego Tomaszów Mazowiecki 2011

 

II i III miejsce

XII Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2012

I miejsce,II miejsce i wyróżnienie III Taneczna Gala Malucha Głowno 2012

 

III miejsce

XI Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie 2012 Głowno

 

I i II miejsca

IV Taneczna Gala Malucha Głowno 2013

 

III miejsce

V Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZOdance Ozorków 2013

 

I miejsce ,II miejsce i wyróżnienie

V Taneczna Gala Malucha Głowno 2014

III miejsce

VI Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZOdance Ozorków 2014

III miejsce

Festiwal Piosenki i Tańca Aleksandrowska Wiosna Aleksandrów Łódzki 2014

II miejsce i III miejsce

XIII Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2014

II i III miejsce

VI Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego Tomaszów Mazowiecki 2014

I miejsce II miejsce i wyróżnienie

 

VI Taneczna Gala Malucha Głowno 2015

 

Wyróżnienie

XIV Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie Głowno 2015

 

II miejsce

XIX Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Radomsko Open Radomsko 2015

 

Wyróżnienie

 

VIII Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne Ozodance 2016

 

I miejsce II miejsce i wyróżnienie

VII Taneczna Gala Malucha Głowno 2016

 

I miejsce, II miejsce Wyróżnienie

Konfrontacje Taneczne PIRUET Żuromin 2016

I miejsce i wyróżnienie

XV Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Taneczne Wiktorie 2016 Głowno

III miejsce

XX Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Radomsko Open Radomsko 2016

Dwa wyróżnienia


 

X Ozorkowskie Konfrontacje Tanecznych OZO dance Ozorków 2017

trzy I miejsca i III miejsce i dwa wyróżnienia

Konfrontacje Taneczne PIRUET Żuromin 2017

I miejsce, II miejsce III miejsce

VIII Taneczna Gala Malucha Głowno 2017

II miejsce, III miejsce i trzy wyróżnienia

XVI Ogólnopolski Przegląd Taneczny TANECZNE WIKTORIE – Głowno 2017

dwa II miejsca , dwa III miejsca


 

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych AWANGARDA - Sierakowice 2018

XVI Ogólnopolski Przegląd Taneczny TANECZNE WIKTORIE MOK Głowno 2018
II miejsce GOLD III, III miejsce GOLD 1
Wyróżnienia : GOLD II, GOLD IV , GOLD 5
Solistki : III Nagroda  , Wyróżnienie 

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec"-Bełchatów 2019

Kategoria FORMACJE :
I miejsce  - Grupa GOLD I za choreografię”Na nowej drodze”/kat. jazz i inne formy/                                     
III miejsce - Grupa GOLD I za choreografię „Osobowość” /kat. modern/
III miejsce - Grupa  GOLD II choreografia bez tytułu /kat. jazz-modern-disco dance/
III miejsce - Grupa GOLD III za choreografię „Gra"/kat. jazz i inne formy/
Kategoria  SOLO:
I miejsce   
III miejsce 


Kategoria DUETY:
I miejsce   
III miejsce  
III miejsce 
III miejsce 

 

XXIV Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień – Plecień” 2019

GOLD 1  wywalczył WYRÓŻNIENIE

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec"-Łódź 2019

I miejsce - Gold 1

III miejsce Gold 1

3 miejsce - solo oraz duetów



 


Kontakty

MOK GŁOWNO

95-015, ul. Kopernika 45

NIP: 733-12-75-065


+48 42 719 11 43