2012-05-16 18:13

Majowy sukces podopiecznych MOK...

Początek maja okazał się czasem sukcesów dzieci uczęszczających do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie na zajęcia wokalne i taneczne.

W dniu 9 i 10 maja odbył się konkurs w Aleksandrowie Łódzkim, w którym wzięło udział siedmioro naszych dzieci ze Studia Piosenki przygotowujących się pod okiem pani Kariny Sędkowskiej – Staszewskiej. Soliści rywalizowali w czterech kategoriach tj.

Kat. I - klasy I – III Szkoły Podstawowe

Kat. II - klasy IV – VI Szkoły Podstawowe

Kat. III - klasy I – III Gimnazjum

Kat. IV - Szkoły Ponadgimnazjalne

W kategorii II klasy IV - VI Szkoły Podstawowej Jury Festiwalu Piosenki i Tańca „Aleksandrowska Wiosna 2012” przyznało Malwinie Wojciechowskiej II miejsce w piosence „Za duża, za mała”. 12 maja podczas IX Rawskiego Międzynarodowego Mityngu Wokalnego tym samym utworem Malwina Wojciechowska wywalczyła I miejsce w pierwszej kategorii wiekowej od 11 do 13 lat. Również 12 maja dwie grupy zespołu tanecznego „GOLD”, który od wielu lat prowadzi Pani Agnieszka Waszkiewicz wzięły udział w IV Konfrontacjach Tanecznych „OZODANCE 2012”. W najmłodszej kategorii spośród jedenastu prezentacji grupa GOLD II z układami „Wspomnienie dziadka” i „Pierrot” zdobyła Wyróżnienie. Starszej grupie GOLD I niestety nie udało się nic wywalczyć, ale JURY doceniło trud pracy z tak dużą grupą dzieci i młodzieży i sama Pani instruktor otrzymała tytuł „Najlepszego Choreografa”. Gratulujemy występu wszystkim uczestnikom konkursów i życzymy dalszych sukcesów tanecznych i wokalnych.

—————

Powrót


Kontakty

MOK GŁOWNO

95-015, ul. Kopernika 45

NIP: 733-12-75-065


+48 42 719 11 43