2011-05-25 15:50

Nasze komiksy triumfują w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym...

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu i Prezes Stowarzyszenia Kameleon informują, że w dniu 10 maja 2011 roku jury w składzie:

  • Piotr Kasiński - dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier oraz
  • Michał Arkusiński - artysta plastyk, rysownik komiksów,

spośród ponad 100 prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: "Kameleon w świecie komiksu" w ramach festiwalu "Młodych Bajanie" przyznało nagrody i wyróżnienia aż trójce dzieci reprezentujących Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Jury oceniało prace w czterech kategoriach wiekowych łączniew przedziale 6 - 30 lat przyznając trzy nagrody i dwa wyróżnienia w każdej z nich. Dzieci z MOK Głowno startowały w pierwszej kategorii wiekowej 6-9 lat.

  • I miejsce - WIKTOR SZELIGA - MOK Głowno
  • wyróżnienie - MARTYNA SZCZECHOWSKA - MOK Głowno
  • wyróżnienie - WERONIKA MIKOŚ - MOK Głowno

Dzieci otrzymały od organizatorów pamiątkowe dyplomy i książki a ich prace zaprezentowano na wystawie pokonkursowej w MDK Zgierz, ul. Długa 42 oraz opublikowano w e-galerii konkursu na stronie mdk.miasto.zgierz.pl Komiks laureata konkursu zaprezentowany zostanie jesienią tego roku na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w ŁDK Łódź. Zdobywca pierwszego miejsca, Wiktor Szeliga otrzymał dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł. Nagrodzone dzieci z Głowna na co dzień uczestniczą w zajęciach plastycznych, prowadzonych przez pana Szymona Adamczewskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie, który tak wspaniale reprezentowały. Życzymy dalszych sukcesów, gratulujemy i pozdrawiamy laureatów!

—————

Powrót


Kontakty

MOK GŁOWNO

95-015, ul. Kopernika 45

NIP: 733-12-75-065


+48 42 719 11 43